aromaterapie a masáže

Velice si vážím éterických olejů pro jejich schopnost účinného působení nejen na buněčné a tělesné úrovni, ale taky citové, intelektuální, duchovní a estetické oblasti lidského života - léčí lidskou bytost jako celek.
Éterické oleje nabízejí léčebný systém, který je v naprostém biochemickém souladu s lidským tělem. Způsob jejich působení je navíc tak účinný, že v porovnání s nimi jsou chemické léky velmi primitivní.
Éterické oleje lze účinně aplikovat přes kůži - v masážních olejích či osmózou při koupeli - nebo vdechováním. Díky příhodné formě mají éterické oleje mimořádně všestranné použití. Jsou jedním z velkých nevyužitých světových zdrojů. Je to systém přírodní pomoci, který nabízí léčbu, ale i prevenci a úlevu. 
Svou vůní nás lákají vzácné zázraky a radosti stvoření - přírodní éterické oleje.
K nejuspokojivějším aspektům medicínského a kosmetického používání éterických olejů patří skutečnost, že velmi účinně vstupují do těla a stejně tak z něj vycházejí a nezanechávají po sobě žádné toxiny.
Mezi používané metody patří potírání tělovými oleji, obklady, koupele, vlasové oplachy, inhalace, pokojové spreje a celá řada dalších metod.
Dovolte mi být vašim pomocníkem ve světě vůní.
 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.